Panie i panowie

O NAS

W Twoim życiu dużo się dzieje.
Chodzisz. Oglądasz. Uczysz się. Pracujesz. Poznajesz ludzi.
Zmieniasz się. Podróżujesz. Tęsknisz. Kochasz. Doświadczasz. Wspominasz.

Jako PaniPanowie chcemy dołożyć wszelkich staran, by najważniejsze wydarzenia Waszego życia były niepowtarzalne i, co ważniejsze, niezapomniane. To, co zostaje po nich na zawsze to wspomnienia.

ZESPÓŁ

O jak bardzo jesteśmy różni! Każdy w życiu zajmuje się czymś innym. Poczynając od organisty, na heavymetalowcu kończąc. Nie przeszkodziło to w stworzeniu wspólnego projektu. Konkluzja dla nas jest jedna – muzyka łączy, zdecydowanie!

1

2

3

4

5

6

Co ważniejsze, Wy też jesteście częścią PaniPanowie, bo to Wasze wydarzenia wyznaczają kierunek naszego działania. Pamiętajcie o tym, kiedy będziecie zapoznawać się z naszą ofertą.

NASZE PODEJŚCIE

Są rzeczy ważne i ważniejsze. Na szczycie naszej listy jest oczywiście muzyka.
Jednak na jej ostateczny kształt wpływa szereg różnych czynników.

Mieliśmy szczęście, ponieważ okazało się, że naszą szóstkę łączą te same inspiracje i cele. Jednak przede wszystkim wyznajemy te same muzyczne wartości.

INDYWIDUALNE

Nie istnieją dwa takie same wydarzenia. Zmienia się czas, miejsce, publiczność. Zmieniacie się i Wy, i my, dlatego tak istotne dla naszej muzyki jest indywidualne podejście do każdego występu. W PaniPanowie nigdy nie gramy danego utworu w ten sam sposób.

JAKOŚCIOWE

Muzyki nie da się podzielić na dobrą i złą. Te dwie cechy mają dla każdego odmienne znaczenie. Jednak naszym zdaniem muzyka wysokiej jakości wyróżnia się szczerością, dopracowanymi aranżacjami, wysmakowanymi improwizacjami,
a całokształt występu spójnością. Tym właśnie kierujemy się w PaniPanowie.

NATURALNE

Fałszywa nuta potrafi zepsuć nawet najlepszy występ. Stąd też nasza niechęć do jakiegokolwiek fałszu. Wierzymy, że proste rozwiązania są najlepsze, dlatego postanowiliśmy stworzyć zespół, w którym nie będziemy musieli udawać kogoś, kim nie jesteśmy. Jesteśmy PaniPanowie – ni mniej, ni więcej.

OFERTA ŚLUBNA

Po pierwsze – gratulujemy! Bardzo cieszymy się, że planujecie wesele i jest nam niezmiernie miło, że bierzecie pod uwagę powierzenie nam części artystycznej. Najważniejsi na weselu są oczywiście Młodzi i ich goście, ale to nie wszystko. Oprócz tego jest także muzyka! I… jedzenie.

O ile marni z nas kucharze, o tyle na tym pierwszym znamy się całkiem nieźle. Ale nasza rola na weselu nie ogranicza się do zagrania na nim. Naszym zdaniem dzień ślubu to efekt końcowy wielu dni przygotowań. Dlatego też uczestniczymy i angażujemy się w ten proces od początku nawiązanej z Wami współpracy.

WASZE POTRZEBY

Ślub to Wasze wyjątkowe święto, dlatego na pierwszym etapie naszej współpracy chętnie wysłuchamy Waszych potrzeb, próśb
i wskazówek. Zdajemy sobie sprawę, że wesele to wydarzenie szczególne również dla Waszych rodzin i przyjaciół. Nie martwcie się – sprawimy, że wszyscy będą bawić się świetnie.

DOBÓR REPERTUARU

To jest dopiero wyzwanie! Wszystkie Wasze sugestie rozkładamy na czynniki pierwsze i wybieramy z naszej długiej listy utworów te, które uznacie za najbardziej odpowiednie. Oczywiście mamy swój charakter i gramy zgodnie z naszym muzycznym gustem. Stronimy od "współczesnej muzyki ludowej" co nie zmienia faktu, że na specjalne życzenie jesteśmy w stanie zagrać wiele. Wynikiem końcowym jest odpowiedni repertuar, który będzie współgrał z Waszymi upodobaniami i oczaruje Waszych gości.

WSPÓŁPRACA Z INNYMI

Udane wesele to praca zespołowa. Zdajemy sobie sprawę, że do jego organizacji wybieracie najlepszych, dlatego w PaniPanowie na etapie przygotowań chętnie podejmiemy współpracę z innymi, zaangażowanymi w to przedsięwzięcie (kamerzyści, fotografowie, konsultanci ślubni itp.). Takie samo podejście towarzyszy nam również w dniu samego wydarzenia. Tym samym, dołożymy wszelkich starań, by wszystko poszło po Waszej myśli.

OPRAWA ŚLUBU

Oferujemy Wam również kompletną oprawę muzyczną Mszy Św. w wykonaniu duetu organów i trąbki. W rytm pięknego marsza Wagnera możecie wkroczyć do kościoła, wymienić się obrączkami lub przyjmować życzenia od gości. Poruszające Ave Maria stanowić może tło do tej wyjątkowej chwili, w której ocieracie łzy wzruszenia i z wdzięcznością patrzycie sobie w oczy. Możliwości jest naprawdę wiele.

WESELE

Gwóźdź programu. Creme de la creme. To, o czym wszyscy najpierw będą mówić, a potem wspominać. Sporo już wesel za nami, a zatem doskonale znamy przebieg tego typu wydarzeń. Kto złapie welon? Czy Pan Młody pamięta kroki pierwszego tańca? Gorzko! Gorzko! Jesteśmy przygotowani na wszystkie ewentualności – każdy z elementów wesela będzie dopracowany z klasą i ze smakiem. Ich charakter zależy jednak w głównej mierze od Was.

OFERTA EVENTOWA

Nieważne, czy zespół muzyczny gra w Madison Square Garden, czy na wernisażu w galerii – wciąż najważniejsza jest muzyka. Tak nam się przynajmniej wydaje, bo Nowym Jorku jeszcze nas nie było. Ale możemy być.

Oferujemy Wam specjalnie dobrany repertuar, który możemy zaprezentować na bankietach, imprezach firmowych i wielu innych. Jeżeli chcecie stworzyć odpowiednią atmosferę i klimat przed czyimś koncertem, chętnie stworzymy również support. Poza repertuarem ślubnym w ofercie znajduje się typowo bankietowy repertuar, któremu nadajemy jazzowy sznyt. Zapraszamy do zapoznania się z nim.

posłuchaj nas

Umówmy się – żadne słowa i obrazy nie oddadzą atmosfery naszego zespołu tak bardzo, jak muzyka. Dlatego też przygotowaliśmy kilka utworów, które najlepiej wprowadzą Was w nastrój zespołu PaniPanowie. Musieliśmy zdecydować się na kilka z nich, ale nasz repertuar jest o wiele bogatszy. Więcej utworów znajdziecie, zapoznając się z zakładką „REPERTUAR”.

W celu zapozniania się z naszym repertuarem, proszę pobrać poniższy plik.

zobacz nas

Na pewno chcecie wiedzieć jak wyglądamy i jak prezentujemy się na scenie. To, co potrafimy, demonstrujemy w kilku klipach poniżej.

Za krokiem krok

alt

Treasure

alt

Locked out of heaven

alt

I Love You baby

alt

Z Tobą nie umiem wygrać

alt

Cykady na cykladach

alt

Rude

alt

Uptown Funk

alt

I feel good

alt

Valerie

alt

Get lucky

alt

Tequila

alt

Oprawa muzyczna ślubu w kościele – 1

alt

Oprawa muzyczna ślubu w kościele – 2

alt

Kontakt

Dziękujemy za odwiedziny.

Teraz, kiedy dowiedzieliście się czegoś o nas, czas byśmy my dowiedzieli się więcej o Waszych planach. Jaka jest Wasza wizja? Czego od nas oczekujecie? Jak wyobrażacie sobie naszą współpracę? Zadzwońcie do nas, napiszcie maila lub skorzystajcie z formularza kontaktu – wybór należy do Was.

panipanowie@gmail.com

tel. +48 603 102 371

  • alt
  • alt
  • alt
  • alt