Panie i panowie

O NAS

W Twoim życiu dużo się dzieje.
Chodzisz. Oglądasz. Uczysz się. Pracujesz. Poznajesz ludzi.
Zmieniasz się. Podróżujesz. Tęsknisz. Kochasz. Doświadczasz. Wspominasz.

Jako PaniPanowie chcemy dołożyć wszelkich starań, by najważniejsze wydarzenia Waszego życia były niepowtarzalne i, co ważniejsze, niezapomniane. To, co zostaje po nich na zawsze to wspomnienia.

ZESPÓŁ

Troje ludzi i trzy różne muzyczne osobowości. Potrafiliśmy jednak stworzyć zgrabną całość i znaleźć wspólny język – jest nim nasza muzyka. Bycie zespołem w końcu zobowiązuje.

KAROL

Karol

Karol to multiinstrumentalista lub, mówiąc prościej, człowiek orkiestra. On najlepiej wie jakimi dźwiękami poruszyć neurony, by każdemu z gości drgnęła do tańca nóżka. Niestraszne mu komponowanie, aranżowanie, transkrybowanie, a nawet projektowanie i konstruowanie kościelnych organów.

OLA

Ola

Ola lubi śpiewać. W porządku, wielu z nas lubi śpiewać, ale ona robi to naprawdę dobrze. Wszyscy szukamy miejsca, gdzie możemy być w pełni sobą. Ola odnalazła je w naszym zespole – tu może mruczeć jak czarny dachowiec, delikatnie przemykać po dźwiękach tylko po to, żeby po chwili zaryczeć jak prawdziwa lwica. Pełen profesjonalizm to jedno, ale ogromna pasja, która przez nią przemawia, to zupełnie inna historia. Na co dzień jest logopedą, to jej druga pasja.

MICHAŁ

Michał

Michał to niebanalny trębacz. Znacie legendę o Hejnale Mariackim? Powiedzmy, że gdyby wtedy wykonywał go nasz Michał, to prawdopodobnie nikt by mu nie przerwał. Na szczęście nie wykonywał, dzięki czemu dziś gra w naszym zespole. Poza tym Michał prezentuje swój talent w stolicy, w Orkiestrze Reprezentacyjnej Wojska Polskiego. W skrócie — jest pierwszą trąbką RP. Naszą zresztą też.

Co ważniejsze, Wy też jesteście częścią PaniPanowie, bo to Wasze wydarzenia wyznaczają kierunek naszego działania. Pamiętajcie o tym, kiedy będziecie zapoznawać się z naszą ofertą.

NASZE PODEJŚCIE

Są rzeczy ważne i ważniejsze. Na szczycie naszej listy jest oczywiście muzyka.
Jednak na jej ostateczny kształt wpływa szereg różnych czynników.

Mieliśmy szczęście, ponieważ okazało się, że naszą trójkę łączą te same inspiracje i cele. Jednak przede wszystkim wyznajemy te same muzyczne wartości.

INDYWIDUALNE

Nie istnieją dwa takie same wydarzenia. Zmienia się czas, miejsce, publiczność. Zmieniacie się i Wy, i my, dlatego tak istotne dla naszej muzyki jest indywidualne podejście do każdego występu. W PaniPanowie nigdy nie gramy danego utworu w ten sam sposób.

JAKOŚCIOWE

Muzyki nie da się podzielić na dobrą i złą. Te dwie cechy mają dla każdego odmienne znaczenie. Jednak naszym zdaniem muzyka wysokiej jakości wyróżnia się szczerością, dopracowanymi aranżacjami, wysmakowanymi improwizacjami,
a całokształt występu spójnością. Tym właśnie kierujemy się w PaniPanowie.

NATURALNE

Fałszywa nuta potrafi zepsuć nawet najlepszy występ. Stąd też nasza niechęć do jakiegokolwiek fałszu. Wierzymy, że proste rozwiązania są najlepsze, dlatego postanowiliśmy stworzyć zespół, w którym nie będziemy musieli udawać kogoś, kim nie jesteśmy. Jesteśmy PaniPanowie – ni mniej, ni więcej.

OFERTA ŚLUBNA

Po pierwsze – gratulujemy! Bardzo cieszymy się, że planujecie wesele i jest nam niezmiernie miło, że bierzecie pod uwagę powierzenie nam części artystycznej. Najważniejsi na weselu są oczywiście Młodzi i ich goście, ale to nie wszystko. Oprócz tego jest także muzyka! I… jedzenie.

O ile marni z nas kucharze, o tyle na tym pierwszym znamy się całkiem nieźle. Ale nasza rola na weselu nie ogranicza się do zagrania na nim. Naszym zdaniem dzień ślubu to efekt końcowy wielu dni przygotowań. Dlatego też uczestniczymy i angażujemy się w ten proces od początku nawiązanej z Wami współpracy.

WASZE POTRZEBY

wasze_potrzeby

Ślub to Wasze wyjątkowe święto, dlatego na pierwszym etapie naszej współpracy chętnie wysłuchamy Waszych potrzeb, próśb i wskazówek. Zdajemy sobie sprawę, że wesele to wydarzenie szczególne również dla Waszych rodzin i przyjaciół. Nie martwcie się – sprawimy, że wszyscy będą bawić się świetnie.

DOBÓR REPERTUARU

dobor_repertuaru

To jest dopiero wyzwanie! Wszystkie Wasze sugestie rozkładamy na czynniki pierwsze i wybieramy z naszej długiej listy utworów te, które uznacie za najbardziej odpowiednie. Mamy swój charakter i gramy zgodnie z naszym muzycznym gustem. Stronimy od "współczesnej muzyki ludowej" co nie zmienia faktu, że na specjalne życzenie jesteśmy w stanie zagrać wiele. Wynikiem końcowym jest odpowiedni repertuar, który będzie współgrał z Waszymi upodobaniami i oczaruje Waszych gości.

WSPÓŁPRACA Z INNYMI

wspolparac_z_innymi

Udane wesele to praca zespołowa. Zdajemy sobie sprawę, że do jego organizacji wybieracie najlepszych, dlatego w PaniPanowie na etapie przygotowań chętnie podejmiemy współpracę z innymi, zaangażowanymi w to przedsięwzięcie (kamerzyści, fotografowie, konsultanci ślubni itp.). Takie samo podejście towarzyszy nam również w dniu samego wydarzenia. Tym samym, dołożymy wszelkich starań, by wszystko poszło po Waszej myśli.

OPRAWA ŚLUBU

oprawa_w_kosciele

Oferujemy Wam również kompletną oprawę muzyczną Mszy Św. w wykonaniu duetu organów i trąbki. W rytm pięknego marsza Wagnera możecie wkroczyć do kościoła, wymienić się obrączkami lub przyjmować życzenia od gości. Poruszające Ave Maria stanowić może tło do tej wyjątkowej chwili, w której ocieracie łzy wzruszenia i z wdzięcznością patrzycie sobie w oczy. Możliwości jest naprawdę wiele.

WESELE

samo_wesele

Gwóźdź programu. Creme de la creme. To, o czym wszyscy najpierw będą mówić, a potem wspominać. Sporo już wesel za nami, a zatem doskonale znamy przebieg tego typu wydarzeń. Kto złapie welon? Czy Pan Młody pamięta kroki pierwszego tańca? Gorzko! Gorzko! Jesteśmy przygotowani na wszystkie ewentualności – każdy z elementów wesela będzie dopracowany z klasą i ze smakiem. Ich charakter zależy jednak w głównej mierze od Was.

OFERTA EVENTOWA

Nieważne, czy zespół muzyczny gra w Madison Square Garden, czy na wernisażu w galerii – wciąż najważniejsza jest muzyka. Tak nam się przynajmniej wydaje, bo Nowym Jorku jeszcze nas nie było. Ale możemy być.

Oferujemy Wam specjalnie dobrany repertuar, który możemy zaprezentować na bankietach, imprezach firmowych i wielu innych. Jeżeli chcecie stworzyć odpowiednią atmosferę i klimat przed czyimś koncertem, chętnie wystąpimy jako support. Poza repertuarem ślubnym w ofercie znajduje się typowo bankietowy repertuar, któremu nadajemy jazzowy sznyt. Zapraszamy do zapoznania się z nim.

posłuchaj nas

Umówmy się – żadne słowa i obrazy nie oddadzą atmosfery naszego zespołu tak bardzo, jak muzyka. Dlatego też przygotowaliśmy kilka utworów, które najlepiej wprowadzą Was w nastrój zespołu PaniPanowie. Musieliśmy zdecydować się na kilka z nich, ale nasz repertuar jest o wiele bogatszy. Więcej utworów znajdziecie, zapoznając się z zakładką „REPERTUAR”.

  • Granda

  • Heart Breaker

  • Bo lato rozpala

  • Night like this

  • Do nieba

  • I'm so excited

W celu zapozniania się z naszym repertuarem, proszę pobrać poniższy plik.

zobacz nas

Na pewno chcecie wiedzieć jak wyglądamy i jak prezentujemy się na scenie. To, co potrafimy, demonstrujemy w kilku klipach poniżej.

All you need is love

alt okladka_all you need is love

Valerie

alt okladka_valerie

Kawałek do tańca

alt okladka_do tanca

Buena

alt okladka_buena

Szarpany

alt okladka_szarpany

Mercy

alt okladka_mercy

Oprawa muzyczna ślubu w kościele – 1

alt okladka_kosciol1

Oprawa muzyczna ślubu w kościele – 2

alt okladka_kosciol2

Kontakt

Dziękujemy za odwiedziny.

Teraz, kiedy dowiedzieliście się czegoś o nas, czas byśmy my dowiedzieli się więcej o Waszych planach. Jaka jest Wasza wizja? Czego od nas oczekujecie? Jak wyobrażacie sobie naszą współpracę? Zadzwońcie do nas, napiszcie maila lub skorzystajcie z formularza kontaktu – wybór należy do Was.

panipanowie@gmail.com

tel. +48 603 102 371

  • alt
  • alt
  • alt
  • alt